سیاست برگشت محصول

بر اساس ماده 37 قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب سال 1382،‌ در هر معامله از راه دور، مصرف‌كننده بايد حداقل هفت روز كاري، وقت براي انصراف (حق انصراف) از سفارش خود بدون تحمل جريمه و يا ارایه دليل داشته باشد. کفش اورال نیز با تکیه بر اصل مشتری‌مداری و احترام به قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده، به تمامی مشتریان خود این امکان را می‌دهد که در صورت عدم تطبیق کالای ارسالی با محصول سفارش داده شده و یا سایر مشکلات، بتوانند کالای خود را به فروشنده بازگردانند.

علاوه بر مورد فوق، تمامی محصولات کفش اورال ساخت ایران و دارای ضمانت 3 ماهه از جانب زیره کفش میباشد. بعلت جوان بودن مخاطبین ما هیچگونه ضمانت از رویه کفش نداریم. ضمانت زیره شامل باز شدن و سایش و شکستن زیره میباشد که در صورت بروز در صورت ارسال در فاصله یک روز جنس مورد دیده به صورت صحیح وسالم تحویل داده خواهد شد.

هزینه بازگشت کالا به عهده طرف مسئول لغو فرآیند خرید است و کفش اورال در این مورد تصمیم‌گیری خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه کنید.

شرایط تعویض و یا عودت کالا

در صورتی که کالای خریداری شده به هر دلیل شامل قانون بازگشت کالا شود، مشتری باید آن را بسته‌بندی کرده و همراه لوازم جانبی در پکیج اولیه برای خریدار ارسال کند. همچنین در صورت مشاهده تفاوت‌های ظاهری مانند اختلاف در رنگ و سایز و مدل و ... ، باید موارد را ظرف مدت 48 ساعت پس از خرید به کفش اورال اعلام کنید تا نسبت به تعویض آن اقدام شود. 

کالاهای قابل عودت و تعویض

 1. کالاهای دارای نقص 
 2. کالاهایی که مشخصات فنی (مانند جنس مواد یا تکنولوژی)آنها با موارد ذکر شده در سایت مغایرت دارد.
 3. کالاهایی که مشخصات ظاهری آنها با اطلاعات درج شده در سایت تطابق ندارد.

   در صورت مشاهده هرگونه نقص فنی و یا ظاهری، با شماره تلفن 04136302285، واحد امور مشتریان تماس بگیرید.   در صورتی که کالا در زمان حمل دچار آسیب شده باشد چه کنم؟

  در صورت مشاهده هرگونه آسیب در زمان تحویل کالا، خریدار می‌تواند از تحویل آن خودداری کند. در صورتی که کالا با پست ارسال شده باشد، خریدار باید صورتجلسه آسیب کالا را از مامور پست دریافت کند و بلافاصله با کفش اورال تماس بگیرد. 

  درصورتی که بعد از دریافت کالا متوجه خسارت در کالا شدید،‌ ابتدا باید با کفش اورال تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم جهت ارجاع کالا صورت گیرد. 

  چگونه پول خود را پس بگیرم؟

  در صورتی‌که پس از ثبت سفارش از خرید کالا منصرف شوید و یا کالای ارسال شده با سفارش شما مطابقت نداشته‌ باشد، ظرف مدت 48 ساعت مبلغ آن به حساب شما واریز خواهد شد.